• Haberler
  • Hayat
  • Red Bull Dance Your Style elemelerinde 3'üncü durak İstanbul

Red Bull Dance Your Style elemelerinde 3'üncü durak İstanbul

Dans yarışması Red Bull Dance Your Style elemeleri devam ediyor. Kazananın seyircinin oylarıyla belirleneceği final öncesindeki elemelerin Antalya ve İzmir'in ardından 3'üncü adresi 3 Eylül Cumartesi günü İstanbul olacak.

Dans yarışması Red Bull Dance Your Style elemeleri devam ediyor. Kazananın seyircinin oylarıyla belirleneceği final öncesindeki elemelerin Antalya ve İzmir’in ardından 3’üncü adresi 3 Eylül Cumartesi günü İstanbul olacak.

Dansın en iyilerini belirlemek ve dans pistlerini yeniden yeteneklerle buluşturmak için geri dönen Red Bull Dance Your Style yarışması, bu yıl Instagram üzerinden toplanan başvuruların ardından heyecan dolu eleme süreciyle devam ediyor. Dansçıların hip hop, popping, house dance gibi sokak dansı stillerinde hünerlerini sergileyeceği ve Türkiye finalinin 10 Eylül’de Ankara’da yapılacağı yarışmanın Antalya ve İzmir elemeleri gerçekleşti. Elemelerin 3’üncü adresi ise 3 Eylül Cumartesi günü İstanbul Kalamış Parkı olacak.

Elemelerde deneyimli jürinin oylarının en iyi dansçıları finale taşıyacağı yarışmanın finalinde kazananı izleyicinin oyları belirleyecek. Kadın ve erkek dansçıların birlikte yarışacağı yarışmanın en iyi ismi ise Güney Afrika’da düzenlenecek Red Bull Dance Your Style 2022 Dünya Finali’nde Türkiye’yi temsil edecek.

Bakmadan Geçme