recep tayyip erdoğan son dakika haberleri

Recep Tayyip Erdoğan Haberleri

recep tayyip erdoğan haberleri

Erdoğan Türk siyasi tarihine geçti: 28 Mayıs'ta 17’nci zafer

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 28 Mayıs seçimlerinde oy oranlarını artırarak rakibi Kemal Kılıçdaroğlu'nun önünde yer alarak 17. zaferini ilan etti. Bu zafer, yerel ve genel seçimler de dahil olmak üzere kazanılan 17. zafer olarak tarihe geçti.

Hakan Bayrakçı'dan 28 Mayıs değerlendirmesi: Anketlerle bulduğumuz bir sonuçtu

Kamuoyu araştırmacısı Hakan Bayrakçı, Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarını değerlendirerek, "Ben çok şaşırmadım açıkçası. Çünkü anketlerle bulduğumuz bir sonuçtu" açıklaması yaptı

Erdoğan'ı tebrik eden Muharrem İnce'den muhalefete çağrı: Kafa yormaya davet ediyorum

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ikinci tura ilişkin değerlendirmelerde bulundu. İnce, seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı tebrik etti ve muhalefete yönelik çağrıda bulundu.

Rus senatör: Türkiye, kendi çıkarlarına bağlı bir dış politika sürdürecek, ABD hakimiyetine geri dönme konusundaki isteksiz

Rus Senatör Aleksey Puşkov, Türkiye'nin Erdoğan yönetimi altında dış güçlerin çıkarlarına değil kendi çıkarlarına bağlı bir dış politika izleyeceğini bildirdi: “Onun Türk toplumunun büyük bir kısmından aldığı destek, ABD hakimiyetine geri dönme konusundaki isteksizliğini gösteriyor."

Cumhurbaşkanlığı Seçimi ikinci tur: Depremin vurduğu 3 ilde Kılıçdaroğlu kaybetti

28 Mayıs'ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Seçimi'nin ikinci turunda Recep Tayyip Erdoğan ipi güğüsleyerek 13. cumhurbaşkanı seçildi. İkinci turda, 6 Şubat'ta depremin vurduğu Kahramanmaraş, Hatay ve Adıyaman'daki seçmen tercihlerinin ne yönde olduğu da merak konusu oldu.

DEVA lideri Babacan'dan 28 Mayıs değerlendirmesi: Tarihin doğru tarafında yer aldık

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Erdoğan'ın 13. cumhurbaşkanı seçildiği Cumhurbaşkanı ikinci tur seçiminin ardından açıklamalarda bulundu.

Erdoğan'ın 13. cumhurbaşkanı seçilmesinin ardından ardından Millet İttifakı liderleri toplandı

Millet İttifakı'nı oluşturan siyasi partilerin liderleri, Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci tur sonucunu değerlendirmek üzere bir araya geldi.

Erdoğan balkon konuşmasını Beştepe'de yaptı: Kazanan sadece biz değil kazanan Türkiye'dir

Cumhurbaşkanı Seçimleri'nin ikinci turu sona erdi. Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na büyük bir fark atan Erdoğan, tarihi bir zafere imza attı. Seçim zaferinin ardından Üsküdar Kısıklı'da kendisini bekleyen vatandaşlara hitap eden Erdoğan, balkon konuşmasını Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapmak üzere Ankara'ya geldi.  Erdoğan, Külliye'de vatandaşlara seslendi.

Erdoğan 28 Mayıs'ta her yerde oylarını artırdı

Cumhurbaşkanı Erdoğan 28 Mayıs'ta yapılan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinde yurtiçi ve yurtdışında oy oranlarını artırdı. En çok Iğdır'da oylarını artıran Erdoğan; Erzurum, Çankırı, Karaman ve Kayseri'de de oylarını yükseltti

Dünyadan Erdoğan'a tebrik mesajı yağdı

Türkiye'de Cumhurbaşkanlığı Seçimi'nin ikinci turunda oy sayma işlemi devam ederken, henüz resmi sonuçlar açıklanmadı. Kesin olmayan sonuçlara göre Erdoğan'ın 13. cumhurbaşkanı olması kesinleşirken dünyadan tebrik mesajları gelmeye başladı.

Akşener: Erdoğan'ı tebrik ederim, umarım herkesin cumhurbaşkanı olur

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tebrik eden Akşener, "Umarım kazanmışlık hırsı kendisinin gözünü yeniden kör etmez ve kendisine oy veren, vermeyen; herkesin cumhurbaşkanı olur" dedi. Akşener, "Milletimizin hiçbir mensubu seçim sonuçları üzerinden umutsuzluğa kapılmasın." ifadesini kullandı.

Kılıçdaroğlu'ndan 28 Mayıs seçim sonuçlarına ilişkin ilk açıklama: Yürüyüşümüz sürüyor ve buradayız

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, 13. cumhurbaşkanının belli olduğu 28 Mayıs seçimlerinin geçici sonuçlarının belli olmasından sonra kameraların karşısına çıktı.

Bahçeli'den 28 Mayıs seçimlerine ilişkin ilk değerlendirme: Türk milleti bugün tarih yazmıştır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 13. cumhurbaşkanının belirlendiği seçimlerde geçici sonuçların belli olmasının ardından partisinin genel merkezinde kameraların karşısına çıktı.

Erdoğan seçim sonuçlarının belli olmasıyla Kısıklı'da 55 bin kişiye seslendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçici seçim sonuçlarının belli olmasından sonra Kısıklı'da konuştu

YSK Başkanı: Geçici sonuçlar sonunda sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olarak seçildiği görülmüştür

YSK Başkanı Yener, 22.35 kameralarının önüne geçerek "Geçici sonuçlar sonunda Türkiye Cumhuriyeti sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olarak seçildiği görülmüştür" açıklamasında bulundu

Türkiye seçimini yaptı: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 17. zaferi

Türkiye, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ikinci tur deneyimini yaşadı ve Recep Tayyip Erdoğan'ı bir kez daha Cumhurbaşkanı olarak seçti. Erdoğan, oy oranlarını artırarak rakibi Kemal Kılıçdaroğlu'nun önünde yer alarak yerel ve genel seçimler de dahil olmak üzere 17. zaferini ilan etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bizim rakibimiz rehavettir

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Keçiören'de Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması'nda açıklamalar yaptı.

Erdoğan'dan paylaşım: Tüm vatandaşlarımın oyuna talibim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cumhurbaşkanı seçiminin ikinci tura kalmasının ardından bir açıklama paylaştı. Oy veren tüm vatandaşlara teşekkür eden Erdoğan, "Hangi siyasi partiye gönül verirse versin tüm vatandaşlarımın oyuna talip olduğumuzu ifade etmek istiyorum" mesajı verdi.

Türkiye 13'üncü Cumhurbaşkanı için oyunu verdi

13'üncü Cumhurbaşkanı'nın belirlenmesi için Türk halkı sandık başına gitti. Saat 17.00 itibarıyla oy verme işlemi sona erdi. Oy sayımı hala devam ediyor. İlk sonuçlar ise şöyle...

Cumhurbaşkanı ve 13. cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan kimdir?

Recep Tayyip Erdoğan'ın biyografisi

Altı yaşındaki kız çocuğun istismarına Erdoğan'dan sert tepki

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 6 yaşındaki kız çocuğuna istismar skandalına sert tepki: Tam bir faciadır

Erdoğan'dan enflasyon, öğrenci bursuna zam ve başörtüsü düzenlemesi konusunda flaş açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nda alınan kararlara ilişkin  açıklamalarda bulundu. Erdoğan, başörtüsü düzenlemesine ilişkin, "Demokrasi, hak ve özgürlükler gibi kavramları samimiyetle savunan herke

Emine Erdoğan'a ABD'de 'Uluslararası Müslüman Kadınlar Başarı ve Topluma Katkı Ödülü'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, ABD Müslüman Örgütler Konseyi (USCMO) tarafından New York'ta düzenlenen törende, sosyal projeler, eğitim, çevre ve insani yardım alanlarında Müslüman kadınlara verilen Uluslararası Başarı ve Topluma Katkı Ödülünü aldı. Tören sonrası konuşma yapan Emine Erdoğan, Türkiye'nin insani yardım tecrübesi, bir dış politikadan çok daha fazlasıdır dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya Başkanlık Konseyi Başkanı Yunus el-Menfi ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) 77. Genel Kurulu nedeniyle bulunduğu New York'ta Libya Başkanlık Konseyi Başkanı Muhammed Yunus el-Menfi ile Türkevi'nde bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'li Senatör Coons'u kabul etti

Birleşmiş Milletler (BM) 77. Genel Kurulu nedeniyle Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) New York şehrinde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'li Senatör Chris Coons'u Türkevi'nde kabul etti.

MHP Lideri Devlet Bahçeli: '2023 yılında Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Onlar varsın aday falı açsınlar, 'o mu olsun, bu mu olsun' diye masaları aşındırsın. 2023 yılında Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır. Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ikinci döneminde de cumhurbaşkanı olmalıdır. Arzumuz budur, arayışımız budur, amacımız budur, mücadelemiz bu hedefe ulaşmak maksadıyla icra ve ifa edilmektedir dedi.

Bursa'da 8 dilde Mevlid-i Şerif okundu

UNESCO ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2022 yılının 'Süleyman Çelebi Yılı' ilan edilmesi nedeniyle Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Bursa Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde Süleyman Çelebi'yi anma ve mevlit geleneği etkinliklerinde dünyada bir ilk gerçekleşerek, 8 dilde Mevlid-i Şerif okundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Central Park'ta yürüyüş yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) 77. Genel Kurulu'na katılmak ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği ABD'nin New York şehrindeki Central Park'ta yürüyüş yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yürüyüş esnasında birçok kişiyle sohbet ederek fotoğraf çektirdi.

Türkiye'nin Birleşmiş Milletler Reformuna yönelik tezleri kitaplaştırıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD ziyareti kapsamında, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından 'BM Reformu: Uluslararası İş Birliğine Yeni Bir Yaklaşım' kitabı hazırlanarak, yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM 77. Genel Kuruluna katılmak üzere ABD'de

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) 77. Genel Kuruluna katılmak ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere gittiği ABD'nin New York şehrine geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, konaklayacağı Türkevi'ne gelişinde kendisine sevgi gösterisinde bulunan Türk vatandaşlarını selamladı.

recep tayyip erdoğan haberleri son dakika